CROSS THE LINE

Cross The Line to nasza koncepcja kreatywna dla TT-Line Polska - jednego z kluczowych partnerów polskiego żeglarstwa. Celem strategii komunikacji było wsparcie wizerunkowe firmy TT-Line w oparciu o identyfikację ze sportem i prestiżowymi regatami żeglarskimi. Twarzą koncepcji jest Agnieszka Skrzypulec - polska reprezentantka na Igrzyskach Olimpijskich w Rio.

LOGOTYP i BRANDING

Podjęliśmy wyzwanie stworzenia nowego, koncepcyjnego brandu wraz z unikatowym logotypem. Nazwa brandu oraz identyfikacja wizualna są ściśle związane z ideą żeglarstwa, a ich charakter pozwala na łatwą identyfikację z firmą TT-Line. Celem podjętych przez nas działań jest realizacja skutecznego marketingu sportowego i prezentacji sponsorskiej.

DEDYKOWANY BLOG

Na potrzeby internetowej kampanii wizerunkowej, przygotowaliśmy poświęcony idei żeglarstwa blog Crosstheline.info, łączący w sobie informacje na temat Agnieszki Skrzypulec i najważniejszych wydarzeń żeglarskich. Inteligentny harmonogram komunikacji pozwala na publikowanie postów w zgodzie z kampanią reklamową display i konsekwentną promocją wizerunkową.

SOCIAL MEDIA

Facebook i Instagram stanowią mocne wsparcie wizerunkowe firmy TT-Line. Komunikacja i obsługa Social Media skupiona jest wokół idei żeglarstwa w sposób naturalny, dzięki czemu realizowany jest skuteczny marketing sponsorski. Przygotowane przez nas koncepcje graficzne postów są spójne z identyfikacją wizualną strony WWW oraz kampanią Google Display. Ponadto, zaplanowaliśmy dwutorową kampanię reklamową na obu kanałach Social Media, ukierunkowaną na wzrost fanów oraz zwiększenie konwersji na stronę WWW.

ANALIZA I MONITORING

Jako comiesięczne podsumowanie naszych działań i wyników kampanii reklamowych, tworzymy obszerne raporty z uwzględnieniem ruchu na stronie WWW, badania konwersji oraz statystyk dotyczących Mediów Społecznościowych. Cykliczne podsumowania pozwalają nam na optymalizację kampanii reklamowych pod kątem skuteczności.

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ? SPOTKAJMY SIĘ NA KAWIE, A ZAPROPONUJEMY CI ROZWIĄZANIE KTÓREGO POTRZEBUJESZ.

karolina@punktkrytyczny.pl (+48) 668 413 222
ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM?
JEŚLI TAK, KLIKNIJ PONIŻEJ
I NAPISZ DO NAS!TAK
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies