TAK SIĘ TO ROBI
Jako interaktywna agencja z Katowic zajmująca się tworzeniem strategii marketingowych odpowiedzialnie nazywamy się ekspertami od marketingu online. Wykonujemy pracę od podstaw, tworząc spójną promocję Twojej firmy w Internecie, w Katowicach oraz na całym świecie. Marketing online, social media, strategia i promocja, to elementy składowe całości, które konsekwentnie wprowadzamy w życie. Jesteśmy agencją marketingową z Katowic, która przygotuje dla Ciebie dedykowany pakiet działań w świecie online, pozwalający zwiększyć obecność twojej marki w Internecie, w Katowicach oraz wszędzie tam gdzie chcesz dotrzeć.
 • ANALIZA

  Zaczynamy od audytu możliwości i potrzeb. Oddzielamy rzeczy najważniejsze od mniej istotnych. Gromadzimy potencjał.

 • STRATEGIA

  Zmiany wprowadzamy konsekwentnie i rozsądnie. Lubimy porządek. Systematyzujemy pracę całej organizacji.

 • WZROST

  Umożliwiamy go i dbamy, by był ciągły. Towarzyszymy w monitorowaniu efektów.

MARKETING INTERNETOWY
Za cel stawiamy sobie dostarczanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu marketingu internetowego. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu działań dla zróżnicowanych branż i firm z Katowic oraz całej Polski i zagranicy. Jako agencja interaktywna z Katowic znamy lokalny rynek i celnie diagnozujemy Twoje potrzeby. Znajdziemy dla Ciebie skuteczne rozwiązania w zakresie marketingu online niezależnie od tego w jakiej branży pracujesz i skąd jesteś.
TUTAJ MOŻESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
Tutaj dzielimy się wiedzą. Piszemy o zagadnieniach, które wydają się nam szczególnie wartościowe i przydatne.  
ZOBACZ POZOSTAŁE

TO ZROBILIŚMY

Tworzymy od podstaw responsywne strony www, landing page, sklepy internetowe, a także serwisy www. Projektujemy i optymalizujemy strony www pod główny cel zgodnie z najnowszymi trendami UX i UI.  Tworzymy teksty i grafikę na strony internetowe. Wprowadzamy zmiany w kierunku poprawy konwersji - oferujemy pełne wsparcie techniczne. Posiadamy swój autorski system CMS.
Liczby, które wskazują na nas
 • ZREALIZOWLIŚMY
  KAMPANII
 • PRZEPROWADZILIŚMY
  SZKOLEŃ
 • URUCHOMILIŚMY
  HARMONOGRAMÓW KOMUNIKACJI
 • OBSŁUŻYLIŚMY
  KLIENTÓW
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies