KLIENT

APART PARK

PRACE

Plan komunikacji marki
Obsługa Social Media
Kampania reklamowa
Projekty graficzne
e-PR
Copywriting

Zwiększenie rozpoznawalności marki oraz zbudowanie skojarzeń z polskim sportowcem w oparciu o wizerunek popularnego piłkarza, ale także biznesmena i inwestora. Wykorzystanie potencjału apartamentowców poprzez pozycjonowanie ich jako luksusowych, nowoczesnych, unikatowych budynków mieszkalnych i inwestycyjnych.

Wyodrębnienie grup docelowych oraz stworzenie szczegółowego, dwuletniego planu komunikacji i reklamy online ukierunkowanej na cele wizerunkowe oraz biznesowe powstającej marki aparthoteli. Zaprojektowanie dedykowanej komunikacji dla początkujących, jak i wprawionych inwestorów oraz przedsiębiorców.

Stworzenie serii notek prasowych z wykorzystaniem danych o projekcie i współpraca z mediami branżowymi z kategorii: biznes, nieruchomości, lifestyle, architektura wnętrz, design I sztuka. Lifestylowe ukazanie zalet apartamentów Apart Park – lokalizacja, standard budynku, atrakcje Świnoujścia oraz uruchomienie kampanii sprzedażowej online.

KAMPANIA REKLAMOWA

Opracowanie i wdrożenie działań reklamowych związanych z Google Ads, Facebook Ads, buzz marketingiem oraz e-mail marketingiem, dla zdefiniowanej grupy odbiorców. Budżetowanie środków reklamowych w skali okresu trwania współpracy, optymalizacja prowadzonych działań, rekomendacja najlepszych rozwiązań oraz weryfikacja skuteczności dla podejmowanych aktywności.

DZIAŁANIA E-PR

Komunikaty w postaci notek prasowych tworzonych w oparciu o cele związane z prezentowaniem najlepszych rozwiązań inwestycyjnych oraz zalet Apart Park, które dostrzegł polski sportowiec. Generowanie zasięgu organicznego oraz budowanie wizerunku marki apartholetu.

STRONA INTERNETOWA

Stworzenie w pełni intuicyjnej strony WWW, której głównym celem było przejrzyste wyeksponowanie oferty inwestycyjnej. Wyposażenie strony internetowej w dedykowany panel rezerwacji oraz interaktywny projekt budynku. Panel rezerwacji został stworzony dla pośredników nieruchomości celem sprawniejszego zarządzania sprzedażą apartamentów.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę? Wypełnij brief

Szybki kontakt

Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.

karolina@punktkrytyczny.pl
(+48) 668-413-222
ul. Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
NIP: 9542477677 REGON: 241182750