KLIENT

Dictador

PRACE

Plan komunikacji marki
Obsługa Social Media
Kampania reklamowa
Sesja zdjęciowa
Copywriting

Wprowadzenie marki do świata digital oraz zbudowanie pożądanego wizerunku z uwzględnieniem specyfiki grupy docelowej. Zwiększenie zasięgów oraz rozpoznawalności marki na najważniejszych rynkach sprzedażowych. Opracowanie spójnego wizerunku marki oraz zachowanie pożądanej narracji komunikacji.

Określenie celów biznesowych oraz marketingowych. Zdefiniowanie grupy docelowej oraz przygotowanie dedykowanej komunikacji. Zbudowanie struktury produktów w kontekście grupy odbiorców. Określenie charakteru komunikacji do każdej z wyodrębnionych grup. Opracowanie strategii pozycjonowania marki.

Opracowanie rocznego harmonogramu kampanii reklamowej z uwzględnieniem grup docelowych oraz kanałów dotarcia zdefiniowanych w Customer Journey Map. W prowadzonych działaniach reklamowych wykorzystano Google Keywords, Google Display, Remarketing oraz Facebook Ads.

KOMUNIKACJA

Komunikacja we wszystkich kanałach prowadzona w języku angielskim ze względu na międzynarodowy zasięg produktu. Część komunikacji przygotowana z myślą o tradycyjnych klientach marki - tych, którzy cenią jakość, są pewni siebie i mają wysublimowany styl.

LINIA KREATYWNA

Zaktualizowanie linii kreatywnej dla komunikacji w kanałach social media korzystając z efektów wyjątkowej sesji zdjęciowej, która definiowała narrację komunikacji marki na najbliższy rok.

SOCIAL MEDIA

Prowadzenie komunikacji marki w mediach społecznościowych. Obsługa profili na Facebooku, Instagramie, Pintereście i Twitterze. Opracowanie serii dedykowanych grafik, spójnych z koncepcją kreatywną.

Rekomendowanie obecność marki na najbardziej prestiżowych wydarzeniach, angażowanie marki w sponsorowanie sztuki oraz sportu. Współpraca z ambasadorami, z którymi grupa docelowa może się utożsamiać.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę? Wypełnij brief

Szybki kontakt

Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.

karolina@punktkrytyczny.pl
(+48) 668-413-222
ul. Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
NIP: 9542477677 REGON: 241182750