WODOAKTYWNI

WODOAKTYWNI to zespół profesjonalistów, od wielu lat zajmujących się sportami wodnymi. Jako liderzy w organizacji żeglarskich Mistrzostw Świata i Europy, tworzą nietypowe imprezy na wodzie dla firm i klientów indywidualnych. Specjalizują się w organizacji wypraw na skuterach wodnych i rejsów jachtami regatowymi.

CELE I WYZWANIA

Strategia marketingowa zakładała wykreowanie i wprowadzenie nowego brandu na polski rynek. Działania reklamowe w Google Display Network oraz reklamy Adwords zakładały wzrost konwersji na sprzedaż wodnych imprez team buildingowych.

RESPONSYWNA STRONA WWW

Wykonaliśmy kompleksowe działania w zakresie Web designu z uwzględnieniem aspektów funkcjonalności i User Experience. Identyfikacja wizualna strony oraz jej projekt graficzny został dostosowany do ogólnej strategii komunikacji i wizerunku WODOAKTYWNYCH. Zadaniem copywritera było zoptymalizowanie słów kluczowych pod kątem SEM i SEO. Ponadto, stworzyliśmy dedykowane landing page pod sprzedaż różnorodnych produktów dla odmiennego targetu. Podczas projektowania strony www skupiliśmy się na jej celu, dzięki temu zoptymalizowaliśmy ścieżkę użytkownika usuwając z jej drogi zbędne elementy, pozwalając tym samym zwiększyć współczynnik konwersji.

Social media

Obsługa Mediów Społecznościowych - Facebook i Instagram pozwoliły na zbudowanie społeczności, zaangażowanej w temat aktywnego wypoczynku na wodzie. Harmonogram działań, łączący elementy rozrywkowe, edukacyjne i sprzedażowe przygotowany został z myślą o płatnych kampaniach reklamowych Facebook Ads. Celem reklam, wygenerowanych w narzędziu Power Editor był wzrost konwersji na stronę WWW oraz budowanie świadomości marki.

Materiały reklamowe

Rollupy i banery reklamowe oraz wizytówki przygotowaliśmy zgodnie z ogólną koncepcją wizualną brandu. W materiałach do reklamy offline zajęliśmy się stworzeniem czystego przekazu, łączącego projekt graficzny ze skutecznym wezwaniem do działania.

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ? SPOTKAJMY SIĘ NA KAWIE, A ZAPROPONUJEMY CI ROZWIĄZANIE KTÓREGO POTRZEBUJESZ.

karolina@punktkrytyczny.pl (+48) 668 413 222
ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM?
JEŚLI TAK, KLIKNIJ PONIŻEJ
I NAPISZ DO NAS!TAK
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies