ITSILESIA

Firma ITSilesia prowadzi sprzedaż i serwisowanie komponentów do drukarek. Od 2012 roku produkują również swoje własne tonery. Żeby rozwinąć swój biznes potrzebowali odświeżenia strony internetowej i swojej wizytówki na rynku.

SKLEP

Strona www, oprócz aspektów informacyjnych potrzebowała również modułu sklepowego. W tym wdrożeniu postawiliśmy przede wszystkim na przejrzystość oraz przyjemnie zaprezentowany opis produktów, dzięki której klientom łatwiej jest podjąć decyzję zakupową.

STRONA WWW I SOCIAL MEDIA

Strona www przygotowana była z dużą uwagą na to, by prezentowane produkty, specjalistyczne i bardzo dokładne, były wyeksponowane w przejrzysty sposób. Jasne barwy strony, podkreślone czernią i wyrazistą czerwienią stają się idealnym otoczeniem do zaprezentowania komponentów drukarki jako przedmiotów niezwykłych w formie. Niemalże kosmiczny wygląd tonerów i głowic zestawiliśmy z prostotą designu strony. Odczucia te przenieśliśmy również na przestrzeń interakcji i do social media, gdzie ITSIlesia komunikuje się i udziela porad swoim klientom. Strona www jest zaprojektowana zgodnie ze standardami UX w zgodzie z głównym celem witryny, droga użytkownika została zoptymalizowana pod kontem uzyskania jak największego współczynnika konwersji.

RESPONSYWNOŚĆ

Jak zwykle nie zapomnieliśmy o wsparciu urządzeń mobilny poprzez dostosowany i łatwy w obsłudze responsywny format strony. Korzystanie ze strony jest równie łatwe na laptopie, co na smartphonie.

MATERIAŁY REKLAMOWE

ITSilesia jest częstym uczestnikiem wydarzeń technologicznych, targów i spotkań. Potrzebę na materiały reklamowe zaspokoiliśmy przygotowując serię folderów, wizytówek i katalogów, które były utrzymane w konwencji strony internetowej. Chcieliśmy by od momentu spotkania do zakupu produktu doświadczenie marki było spójne i wywoływało pozytywne odczucia.

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ? SPOTKAJMY SIĘ NA KAWIE, A ZAPROPONUJEMY CI ROZWIĄZANIE KTÓREGO POTRZEBUJESZ.

karolina@punktkrytyczny.pl (+48) 668 413 222
ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM?
JEŚLI TAK, KLIKNIJ PONIŻEJ
I NAPISZ DO NAS!TAK
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies