KLIENT

MEEBEE

PRACE

Naming
Identyfikacja wizualna
Web Design
Sklep internetowy
Support techniczny
Copywriting
Opytmalizacja SEO

Zaprojektowanie nazwy oraz identyfikacji wizualnej dla nowopowstającej marki sklepu internetowego oferującej produkty dla dzieci. Wdrożenie strony WWW wraz z modułem e-commerce. Integracja z kanałami social media oraz facebook messenger, copywriting realizacja podstawowej optymalizacji SEO, dodanie produktów wraz z opisami.

Z briefu marketingowego wiedzieliśmy, że ważnym elementem tworzonej marki jest osiągnięcie efektu WOW. Perspektywą tworzenia nazwy oraz logo był możliwy wpływ na postrzeganie marki przez klienta końcowego. Wyróżniliśmy markę oryginalną narracją stworzoną wokół nowopowstałego sklepu internetowego.

Odnosząc się do założeń powstającej marki oraz tego jakie skojarzenia powinna budować opracowaliśmy linię graficzną wpisującą się w narrację beztroski, radości oraz natury. Przenieśliśmy skojarzenia związane z nazwą na projekt logo, a następnie urzeczywistniliśmy pełną ideę oraz założenia wizerunkowe w projekcie graficznym sklepu internetowego.

NAZWA MARKI

Opracowanie prostej nazwy o dźwięcznym brzmieniu wskazująca na tematykę związaną z dzieciństwem. Budząca pozytywne emocje i minimalistyczna w swoim zapisie poprzez powtarzającą się literę „e”. Bee oznacza z języka angielskiego pszczółkę, która jest znakiem rozpoznawczym marki.

SKLEP INTERNETOWY

Zaprojektowanie przyjemnego i intuicyjnego miejsca spójnego z identyfikacją wizualną marki, gdzie rodzic może cieszyć się zakupami. Przyjemne dla oka, łatwe w nawigacji, budzące przyjemne i ciepłe uczucia związane z rodzicielstwem.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę? Wypełnij brief

Szybki kontakt

Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.

karolina@punktkrytyczny.pl
(+48) 668-413-222
ul. Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
NIP: 9542477677 REGON: 241182750