KLIENT

Na Zawsze

PRACE

Naming
Identyfikacja wizualna
Projekt opakowania
Strategia marki
Copywriting

Koszulki to najbardziej podstawowy element naszego ubioru. Nosimy je każdego dnia. Czasami bardziej świadomie, czasami mniej, dlatego głównym celem była zmiana postrzegania produktu, zbudowanie świadomości nowej marki, stworzenie silnej więzi emocjonalnej z grupą docelową. Zbudowanie konkurencyjności marki na danym rynku.

Produktem staje się już nie tylko koszulka, a cała intencja i emocje jakie płyną z jej wręczeniem czy zakupem. W sposób świadomy oferujemy medium dla wyrażenia czegoś, co jest dla nas najbliższe i co towarzyszy nam na co dzień – nasze uczucia. Koszulka staje się symbolem przyjaźni, troski, miłości i wdzięczności

Ideą było stworzenie koszulek, które będą ważne #nazawsze. Ich istotą nie był jednak materialny wymiar produktu, ale to, co za sobą niosą, jakimi emocjami są nasycone i z czym kojarzą się ich właścicielom. W odniesieniu do lifestyle’u nowa marka, to dobry wygląd, oryginalność, przynależenie do trendu, lepsza jakość życia, dobre relacje z innymi.

Koszulki kupowane #NaZawsze. Z miłości, z tęsknoty, z troski, w wyrazie wdzięczności. Dla przyjaciół. Dla rodziny. Dla partnera.

Wyróżnikiem produktu jest wykonanie oraz wykorzystanie technik typografii dla podkreślenia jego znaczenia oraz spójne dodatki, tj. metka z historią marki, karta produktowa z dedykowaną treścią oraz opakowanie.

Prosty produkt z historią i nadaniem mu znaczenia poprzez komunikację. Zaprojektowanie produktu głównego, tj. T-Shirt z napisem Dobranoc, Powodzenia, Dziękuję, Przepraszam.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę? Wypełnij brief

Szybki kontakt

Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.

karolina@punktkrytyczny.pl
(+48) 668-413-222
ul. Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
NIP: 9542477677 REGON: 241182750