CUSTOM COPTERS

Na przestrzeni kilku lat, Custom Copters zaprojektowali kilkanaście platform latających oraz zdobyli bogatą wiedzę z zakresu budowy i eksploatacji dronów. Realizują podniebne ujęcia w formie filmów i zdjęć, oferują sprzedaż gotowych dronów oraz projektów na zamówienie, a zdobytą wiedzą dzielą się na szkoleniach dla przyszłych pilotów platform latających.

RESPONSYWNA STRONA WWW

W stworzeniu strony www ujęliśmy nowoczesne narzędzia e-commerce do sprzedaży online. Projekt strony zawiera prowadzenie sklepu internetowego, dostosowanego do sprzedaży produktów i usług (drony, szkolenia, realizacje foto i video). Web design oraz copywriting zostały zoptymalizowane pod kątem ekspozycji produktów i realizacji oraz pozycjonowania SEO i SEM w wyszukiwarce Google. Stworzyliśmy także duplikat witryny w wersji anglojęzycznej, a całość dostosowaliśmy do urządzeń mobilnych, zgodnie z obowiązującym trendem mobile i regułami UX.

NEWSLETTER

Plan strategiczny zawierał m.in. wykonanie projektu graficznego newslettera, zgodnego z ogólną identyfikacją marki. Dzięki synchronizacji MailChimpa ze stroną WWW, możliwe jest stałe budowanie bazy kontaktów w oparciu o najlepsze rozwiązania w email marketingu.

MATERIAŁY GRAFICZNE

Wdrożenie kompleksowej strategii marketingowej wymagało od nas m.in. dopracowania wszelkich materiałów graficznych pod względem koncepcyjnym i wizualnym. Katalogi ofertowe, stopki mailowe, wizytówki oraz papeteria - wszystko zaprojektowaliśmy zgodnie z koncepcją strategiczną brandu. Podjęliśmy się także stworzenia unikalnego harmonogramu działań w mediach społecznościowych, z ujęciem koncepcji graficznej cover photo.

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ? SPOTKAJMY SIĘ NA KAWIE, A ZAPROPONUJEMY CI ROZWIĄZANIE KTÓREGO POTRZEBUJESZ.

karolina@punktkrytyczny.pl (+48) 668 413 222
ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM?
JEŚLI TAK, KLIKNIJ PONIŻEJ
I NAPISZ DO NAS!TAK
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies