KLIENT

Różowy kaloryfer

PRACE

Naming
Identyfikacja wizualna
Plan komunikacji marki
Obsługa Social Media
Kampania reklamowa
Sesja zdjęciowa
Copywriting

Zbudowanie nowej, wyjątkowej marki na gastronomicznym rynku lokalnym. Wprowadzenie marki na rynek oraz zaszczepienie jej w świadomości lokalnej społeczności. Wykreowanie mody na Różowy Kaloryfer. Wpłynięcie na zmysł smaku zachwycającymi fotografiami jedzenia. Pokazanie oryginalności kuchni. Zwiększenie liczby klientów lokalu.

Przeprowadzenie zasięgowej kampanii reklamowej przed otwarciem lokalu. Wygenerowanie ruchu w kanałach własnych marki, a co za tym idzie wzbudzenie zaciekawienia wśród społeczności lokalnej. Przeprowadzenie wyjątkowej kampanii z wykorzystaniem kanałów Social Media.

Opracowanie pełnej linii graficznej dla prowadzonej komunikacji online i nie tylko. Zaprojektowanie dedykowanych ikon, menu, karty na stół, t-shirtów dla teamu, komunikacji w witrynie, szyldu zewnętrznego, dedykowanych formatów reklamowych oraz bieżącej komunikacji w Social Media.

NAZWA MARKI

Nazwa buduje markę intrygującą i bezpretensjonalną. Skierowana jest do ludzi, którzy poszukują czegoś nowego, a jednocześnie, gdzie będą mogli czuć się jak „u siebie” i zostać tam na dłużej

KOMUNIKACJA

Stworzenie oryginalnego, nieoczywistego wizerunku marki, z którym mogą identyfikować się odbiorcy. Fajne i przyjazne miejsce na mapie Katowic. Przeniesienie wartości marki bezpośrednio do tworzonej komunikacji: zdjęcia, ton i język wypowiedzi, konkursy, design lokalu oraz menu.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę? Wypełnij brief

Szybki kontakt

Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.

karolina@punktkrytyczny.pl
(+48) 668-413-222
ul. Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
NIP: 9542477677 REGON: 241182750