FERTINEA

Fertinea jako prekursor profilaktyki płodności oferuje kompozycję witamin, mikro i makro elementy oraz ekstrakty roślinne wspomagające zajście w ciążę. Firma chcąc dotrzeć do szerszego grona odbiorców postanowiła komunikować swoją obecność w mediach społecznościowych.

FACEBOOK

Cover photo oraz zdjęcie profilowe dopasowane zostały do identyfikacji wizualnej suplementów diety Fertinea. Informacje na stronie zostały uzupełnione zgodnie ze specyfiką produktu oraz grupą docelową. Kompletny opis pozwolił na łatwiejsze wyszukiwanie strony przez użytkowników Facebooka.

KAMPANIA REKLAMOWA FACEBOOK I INSTAGRAM

Kampania reklamowa prowadzona na Facebooku i Instagramie skupiła się na pozyskaniu nowych fanów i budzeniu świadomości marki wśród użytkowników mediów społecznościowych. Budżet kampanii reklamowej podzielony został na dwie części. Efektem, jaki chcieliśmy uzyskać w pierwszym etapie było zbudowanie świadomości marki wśród odbiorców oraz aktywizowanie ich. W kolejnym etapie zaczęliśmy wprowadzać produkt i jego wartość do stałej komunikacji oraz kampanii reklamowej.

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ? SPOTKAJMY SIĘ NA KAWIE, A ZAPROPONUJEMY CI ROZWIĄZANIE KTÓREGO POTRZEBUJESZ.

karolina@punktkrytyczny.pl (+48) 668 413 222
ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM?
JEŚLI TAK, KLIKNIJ PONIŻEJ
I NAPISZ DO NAS!TAK
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies