KAMPANIA REKLAMOWA FACEBOOK I INSTAGRAM

Kampania reklamowa przed otwarciem ukierunkowana została na pozyskanie fanów i budzenie świadomości marki w społeczności lokalnej. Dzięki promocji wydarzenia udało się zgromadzić blisko 1500 klientów w dniu otwarcia lodziarni.

KONCEPCYJNA SESJA ZDJĘCIOWA

Na potrzeby kampanii reklamowej, opracowaliśmy koncepcyjną sesję zdjęciową, której efekty wykorzystywaliśmy przy tworzeniu banerów reklamowych oraz w komunikacji marki w kanałach Social Media.

NIETYPOWA KOMUNIKACJA

Prowadzona komunikacja na Facebooku i Instagramie wzbudzała zainteresowanie swoją nietypową formą, dzięki czemu osiągnęliśmy zasięgi przekraczające dziesięciokrotnie ilość fanów. Efekt wiralowy wzmocnił promocję nowej na lokalnym rynku marki, co przeniosło się na liczbę nowych klientów odwiedzających lodziarnię. Niestandardowe posty generowały większy wskaźnik Interactivity Index, czyli aktywności fanów.

OKAZJONALNE REKLAMY

Prócz stałej obsługi i trwałej kampanii reklamowej, promowaliśmy także spontaniczne akcje i ważne wydarzenia z życia marki – wdrożenie nowych produktów, otwarcie nowych punktów obsługi, czy aktualne promocje.

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ? SPOTKAJMY SIĘ NA KAWIE, A ZAPROPONUJEMY CI ROZWIĄZANIE KTÓREGO POTRZEBUJESZ.

karolina@punktkrytyczny.pl (+48) 668 413 222
ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM?
JEŚLI TAK, KLIKNIJ PONIŻEJ
I NAPISZ DO NAS!TAK
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies