KLIENT

Stomatologia Polak

PRACE

Plan komunikacji marki
Obsługa Social Media
Kampania reklamowa
Projekty graficzne
Optymalizacja SEO

Wyodrębnienie grup docelowych oraz stworzenie planu komunikacji i reklamy online ukierunkowanej na cele wizerunkowe oraz sprzedażowe kliniki stomatologicznej. Zaprojektowanie komunikacji zwiększającej zaangażowanie oraz ukazującej unikalność usług.

Tworzenie dwa razy w miesiącu wpisów blogowych realizujących wyznaczone cele oraz pozycjonujących markę w wynikach wyszukiwania. Bieżąca obsługa kanałów social media opierająca się na tworzeniu angażujących treści, moderacji profili oraz odpowiadaniu na komentarze i wiadomości.

Zbudowanie wizerunku marki jako nowoczesnej, profesjonalnej i innowacyjnej. Odświeżenie i wzmocnienie wizerunku jako eksperta w branży stomatologicznej. Dotarcie do innego segmentu klienta. Przedstawienie swoich wartości i ideałów, prezentując zaangażowanie marki. Zbudowanie podstaw do ekspansji.

Koncepcja kreatywna

Ważnym aspektem było stworzenie spójnej kreacji graficznej. Wykorzystaliśmy delikatne motywy gwiazdek z logo w bieżącej komunikacji. Postawiliśmy na utrzymanie kolorystyki, dodanie dynamicznych linii oraz wykorzystanie ikonografii do identyfikacji treści.

Projekty graficzne

Wyszczególnienie w komunikacji wizualnej trzech linii kolorystycznych odpowiadających filozofii marki. Zaproponowane linie odpowiadają blokom tematycznym z zakresu produktów, profilaktyki i wizerunku. Wykorzystanie grafiki wektorowej dostosowanej do tematyki postów na social media.

Produkty

Profilaktyka

Wizerunek

Obsługa social media

Tworzenie angażujących postów zgodnych z założeniami w planie komunikacji marki. Skupiliśmy się na ukazaniu zagadnień profilaktycznych, produktowych i zdrowotnych w różnych aspektach lifestylu.

Kampania reklamowa

Opracowanie i wdrożenie działań reklamowych związanych z Google Ads, Facebook Ads, buzz marketingiem oraz e-mail marketingiem, dla zdefiniowanej grupy odbiorców. Zwiększenie widoczności firmy poprzez kampanię Facebook Ads, Google Display, Keywords oraz remarketingową.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę? Wypełnij brief

Szybki kontakt

Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.

karolina@punktkrytyczny.pl
(+48) 668-413-222
ul. Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
NIP: 9542477677 REGON: 241182750