Ceramika Pilch

Jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych - Ceramika Pilch - powierzył nam obsługę kanałów social media, rozbudowę strony internetowej i przygotowanie kampanii mających na celu zwiększenie świadomości marki i pozyskanie cennych leadów. Dzięki stworzeniu profesjonalnego bloga i prowadzeniu profili społecznościowych również w mediach związanych ściśle z projektowaniem i wystrojem wnętrz, stworzyliśmy wizerunek marki z dużym doświadczeniem, doskonale znającej swoją branżę, a jednocześnie nowoczesnej i otwartej na potrzeby klientów.

Komunikacja w mediach społecznościowych

Wykorzystujemy potencjał mediów społecznościowych do prowadzenia komunikacji zarówno z klientami na co dzień niezwiązanymi z projektowaniem i wykończeniem wnętrz, jak i z profesjonalistami. W przypadku produktu oferowanego przez Ceramikę Pilch ogromne znaczenie ma obraz, dlatego oprócz wykorzystania fanpage’a na Facebooku tworzymy też profile marki na Instagramie i Pintereście. Ponadto przygotowane zostały wizualizacje kolekcji w formie filmików wykorzystywanych na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Pozwala to na pełne ukazanie potencjału, jaki daje nam produkt, gwarantując jednocześnie spójność komunikacji we wszystkich kanałach.

Profil w Homebook

Portal przeznaczony dla osób związanych na co dzień z projektowaniem i urządzaniem wnętrz, jak i tych szukających inspiracji przy urządzaniu własnego domu czy mieszkania, jest idealnym miejscem, by pokazać potencjał Ceramiki Pilch. Odświeżyliśmy dotychczasowy profil firmy. Cały czas rozbudowujemy go o inspirujące zdjęcia czy artykuły i prezentacje nowych kolekcji z oferty producenta - w tym nowej linii kreatywnej powstałej przy współpracy Ceramiki Pilch ze Studiem Lenart.

Pozyskiwanie fanów i leadów

Przygotowaliśmy kampanię reklamową na Facebooku i formularz zapisów do newslettera na stronie internetowej producenta. Wszystko po to, by zatrzymać przy marce dotychczasowych fanów, jednocześnie przyciągając nowych i pozyskując cenne leady.

Strona www i blog

Przebudowaliśmy stronę internetową producenta i wzbogaciliśmy ją o bloga, który ma budować wizerunek marki profesjonalnej, będąc jednocześnie źródłem porad i inspiracji dla każdego klienta szukającego informacji o tym, jak wykorzystać ceramikę podczas urządzania wnętrz.

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ? SPOTKAJMY SIĘ NA KAWIE, A ZAPROPONUJEMY CI ROZWIĄZANIE KTÓREGO POTRZEBUJESZ.

karolina@punktkrytyczny.pl (+48) 668 413 222
ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM?
JEŚLI TAK, KLIKNIJ PONIŻEJ
I NAPISZ DO NAS!TAK
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies