OSIEDLE PNÓW

Nowoczesne osiedle, dla wszystkich tych, którzy chcą być blisko natury, czerpać z niej każdego dnia w otoczeniu rodziny, a jednocześnie potrzebują szybkiego i łatwego dojazdu do miasta.

STRONA WWW I SOCIAL MEDIA

Wykonaliśmy dla deweloperów osiedla nowoczesną, dynamiczną stronę internetową, która pokazuje wszystkie walory miejsca i architektury. Uwzględniliśmy ważny dla Osiedla Pniów motyw rodziny, swojskości i szczęścia, które ma zagnieździć się nowym domu. Wszystko to dokładnie zoptymalizowane, gotowe do pozycjonowania SEO i SEM. Strona została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi zasadami UX i UI. Przygotowaliśmy również dla klienta wzór komunikacji w mediach społecznościowych i wprowadziliśmy do rozmowy z klientem.

Responsive

Jedną z najistotniejszych kwestii było dla nas przygotowanie profesjonalnej, responsywnej strony WWW, która dostosowana byłaby do każdego urządzenia. Sprawiliśmy, że Osiedle Pniów można było podziwiać również na smartphonie.

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ? SPOTKAJMY SIĘ NA KAWIE, A ZAPROPONUJEMY CI ROZWIĄZANIE KTÓREGO POTRZEBUJESZ.

karolina@punktkrytyczny.pl (+48) 668 413 222
ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM?
JEŚLI TAK, KLIKNIJ PONIŻEJ
I NAPISZ DO NAS!TAK
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies