SZMIDT

Rozwój piekarni i cukierni Szmidt był powodem, dla którego przystąpiliśmy do tworzenia nowej witryny,sklepu internetowego, nowej strategii e-mail marketingowe, oraz identyfikacji wizualnej w mediach społecznościowych.

Responsywna strona WWW

Nowa strona www ma na celu ukazanie piekarni jako kompleksowego oraz nowoczesnego przedsiębiorstwa w swojej branży. Głównym elementem na stronie jest oferta firmy oraz najważniejsze informacje o niej. Strona www została zaprojektowana z myślą o łatwych zakupach online. Dzięki wykorzystaniu odpowiedniego responsywnego formatu strony, korzystanie z niej zarówno na smartphonie czy tablecie będzie równie proste, jak na komputerze stacjonarnym.

Responsywny Newsletter

Podobnie jak strona internetowa, szablon newslettera także został przystosowany do wersji mobilnej. Nowy format newslettera został odpowiednio dopasowany do identyfikacji wizualnej marki.

Sklep internetowy

Strona www została wyposażona w modu sklepowy. Oprócz aspektu wizualnego, postanowiliśmy zintegrować sklep internetowy z systemem punktu obsługi klienta, co ułatwi zdalne składanie zamówień i odbiór wypieków na miejscu.

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ? SPOTKAJMY SIĘ NA KAWIE, A ZAPROPONUJEMY CI ROZWIĄZANIE KTÓREGO POTRZEBUJESZ.

karolina@punktkrytyczny.pl (+48) 668 413 222
ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM?
JEŚLI TAK, KLIKNIJ PONIŻEJ
I NAPISZ DO NAS!TAK
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies