TAK SIĘ TO ROBI
Jako agencja Social Media prowadzimy profile firmowe w kanałach takich jak: Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest czy YouTube. Dbamy o kompleksowe przygotowanie profilu, w oparciu o najnowsze trendy i możliwości. Prowadzenie FB to ciekawe wyzwanie. Tworzenie odpowiednio opracowanej kampanii w kanałach social media to jedna z głównych osi działań, których się podejmujemy. Angażującą i atrakcyjną komunikacją budujemy społeczność skupioną wokół działalności Twojej firmy, niezależnie od tego, obszarem twojej działalności są Katowice. Prowadzenie profilu, kampanie reklamowe, akcje specjalne, kampanie chatbot – to elementy komunikacji firmy w Internecie, o które zadbamy za Ciebie.
 • ANALIZA

  Zaczynamy od audytu możliwości i potrzeb. Oddzielamy rzeczy najważniejsze od mniej istotnych. Gromadzimy potencjał.

 • STRATEGIA

  Zmiany wprowadzamy konsekwentnie i rozsądnie. Lubimy porządek. Systematyzujemy pracę całej organizacji.

 • WZROST

  Umożliwiamy go i dbamy, by był ciągły. Towarzyszymy w monitorowaniu efektów.

FIRMOWY FANPAGE NA FACEBOOKU
Prowadzenie FB to czynność podejmowana w celu utrzymywania relacji z odbiorcami social media. Spójna i odpowiednie zaplanowana strategia komunikacji na Facebooku pozwoli Ci osiągnąć realne korzyści. Prowadzimy profile facebookowe zgodnie z najnowszymi trendami i nowymi możliwościami. Zakres naszych działań obejmuje bieżącą aktualizację profilu, prowadzenie kampanii reklamowych, ukierunkowanych na sprzedaż, kampanie chatbot oraz wszelkie akcje specjalne, takie jak konkursy, wydarzenia, zbieranie kontaktów. Terenem naszej działalności są Katowice oraz pozostałe miejscowości w Polsce.
Zalety prowadzenia FB docenisz w niedługim czasie, obserwując wzrost zainteresowania swoją firmą i usługami, jakie oferujesz, nawet jeśli posty nie nawołują bezpośrednio do sprzedaży. Pomożemy Ci wykorzystać potencjał social mediów dla zwiększania świadomości Twojej marki wśród potencjalnych odbiorców, zarówno w Katowicach, jak i w pozostałych miastach.
TUTAJ MOŻESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
Tutaj dzielimy się wiedzą. Piszemy o zagadnieniach, które wydają się nam szczególnie wartościowe i przydatne.  
ZOBACZ POZOSTAŁE

TO ZROBILIŚMY

Zajmujemy się opracowaniem strategii marketingowych, które później konsekwentnie realizujemy w praktyce. Obsługujemy social media i prowadzimy kampanie sprzedażowe zgodne z przyjętym harmonogramem działań. Projektujemy od podstaw responsywne strony www, landing page, sklepy internetowe, a także serwisy www, przygotowując autorskie teksty i grafiki. Nasze projekty optymalizujemy pod kątem celów marketingowych klienta, zgodnie z najnowszymi trendami UX i UI. Wprowadzamy zmiany w kierunku poprawy konwersji - oferujemy pełne wsparcie techniczne. Nasza agencja interaktywna posiada też swój autorski system CMS. Nakręca nas energia śląskiego miasta, jakim są Katowice.
Liczby, które wskazują na nas
 • ZREALIZOWLIŚMY
  KAMPANII
 • PRZEPROWADZILIŚMY
  SZKOLEŃ
 • URUCHOMILIŚMY
  HARMONOGRAMÓW KOMUNIKACJI
 • OBSŁUŻYLIŚMY
  KLIENTÓW
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies