PROJEKTY GRAFICZNE

Profesjonalnie zajmiemy się stworzeniem Twojej marki w oparciu o warsztaty, analizę rynku, odpowiedni research i trendy w branży. Posiadamy duże doświadczenie w kreowaniu marek, które przekłada się na zamierzony efekt. Wypracowujemy wartości, które stają się misją i filozofią nowej marki. Zajmujemy się usługą kompleksowo, dlatego tworzymy nazwę, hasła reklamowe, wypracowujemy sposób komunikacji oraz określamy najważniejsze cechy marki.

Stworzymy spójną koncepcję graficzną, która potęguje zyski. Zwracamy uwagę na to, aby każdy detal do siebie pasować i tworzył zjawiskową całość. Budujemy pozycję firmy i zwiększamy świadomość na jej temat poprzez tworzenie odpowiedniego logotypu oraz identyfikacji wizualnej marki. Posiadamy wiedzę o grafice użytkowej, potrafimy posługiwać się zaawansowanymi narzędziami oraz wiemy, w którym kierunku zmierzają światowe oraz lokalne trendy. Znamy zasady dobrego designu.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA FIRMY

BUDOWANIE ŚWIADOMOŚCI MARKI

Kompleksowo realizujemy proces brandingu, aby tworzona marka była spójna i budziła zaufanie klientów, co zapewni:

  • Zbudowanie wizerunku silnej marki
  • Wyróżnienie firmy na rynku
  • Wzbudzenie zaufania u klientów
  • Efektywną komunikację z odbiorcami
  • Wskazanie na wyróżniki marki
  • Usystematyzowanie komunikacji marki

Chcesz dowiedzieć się, co dotychczas zrobiliśmy? Zobacz

Szybki kontakt

Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.

karolina@punktkrytyczny.pl
(+48) 668-413-222
ul. Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
NIP: 9542477677 REGON: 241182750