MARKETING ONLINE

Czy wiesz, że reklama w Internecie jest najdynamiczniej rozwijającą się formą promocji firm produkcyjnych, handlowych i usługowych? Nie powinno to zresztą nikogo dziwić, gdyż olbrzymia rzesza osób właśnie w sieci porównuje poszczególne produkty przed podjęciem decyzji o zakupie. Z pewnością więc warto powierzyć prowadzenie promocji online dobrej agencji interaktywnej – takiej jak nasz Punkt Krytyczny z Katowic!

Tym, co najważniejsze w marketingu online jest z pewnością pełne wykorzystanie różnych sposobów reklamy i kanałów komunikacji z potencjalnymi odbiorcami. Zajmiemy się więc takimi elementami, jak:

 • stworzenie całościowej strategii marki w internecie,
 • przygotowanie spójnego i angażującego wizerunku marki,
 • obsługa mediów społecznościowych,
 • prowadzenie kampanii reklamowych o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym,
 • ewaluacja wyników podjętych działań – w perspektywie krótko- i długoterminowej.

Bez wątpienia marketing online to szansa dla każdej firmy, gdyż o efektach prowadzonej w sieci promocji w dużo większym stopniu decydują takie elementy, jak pomysłowość, innowacyjność i zaangażowanie Klientów. Wybierając usługi naszej katowickiej agencji interaktywnej, możesz mieć pewność, że przygotujemy dla Ciebie pakiet dedykowanych działań, który pozwoli na jak najlepsze wykorzystanie posiadanego potencjału i możliwości. Przekonaj się sam, jak bardzo możemy zwiększyć Twoją obecność w świadomości potencjalnych Klientów!

Odpowiadamy za kompleksową obsługę w mediach społecznościowych na kanałach takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter czy YouTube. Kompleksowo przygotowujemy profil bazując na najnowszych trendach. Prowadzimy kampanie o zasięgu lokalnym, ogólnokrajowym i międzynarodowym. Angażującą komunikacją budujemy społeczność, skupioną wokół Twojej marki. Projektując plan komunikacji korzystamy z naszej interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu psychologii, socjologii, trendów konsumenckich, strategii oraz nowych technologii.

STRATEGIA SOCIAL MEDIA

KOMPLEKSOWA PROMOCJA W INTERNECIE

Zadbamy o szeroką promocję Twojej firmy w różnych kanałach komunikacji, która zapewni:

 • Spójny i angażujący wizerunek Twojej marki, który będzie zwracał uwagę obecnych i potencjalnych klientów
 • Łatwiejsze dotarcie do klientów
 • Większa rozpoznawalność marki
 • Atrakcyjne postrzeganie marki
 • Efektywne działania sprzedażowe
 • Zaangażowanie odbiorców

Chcesz dowiedzieć się, co dotychczas zrobiliśmy? Zobacz

Szybki kontakt

Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.

karolina@punktkrytyczny.pl
(+48) 668-413-222
ul. Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
NIP: 9542477677 REGON: 241182750