TAK SIĘ TO ROBI
Punkt Krytyczny to interaktywna agencja z Katowic. Zajmujemy się tworzeniem strategii marketingowych, odpowiedzialnie nazywając się ekspertami od marketingu online. Opracowujemy plan na spójną promocję Twojej firmy w Internecie. Prowadzimy kampanie o zasięgu lokalnym, ogólnokrajowym i międzynarodowym. Marketing online, social media, strategia i promocja, to składowe całości, które konsekwentnie wprowadzamy w życie.
Jesteśmy agencją marketingową, która przygotuje dla Ciebie dedykowany pakiet działań w świecie online, zwiększając obecność Twojej marki w Internecie, niezależnie od tego, czy Twoim miastem są Katowice, czy inne miasta na terenie Polski.
 • ANALIZA

  Zaczynamy od audytu możliwości i potrzeb. Oddzielamy rzeczy najważniejsze od mniej istotnych. Gromadzimy potencjał.

 • STRATEGIA

  Zmiany wprowadzamy konsekwentnie i rozsądnie. Lubimy porządek. Systematyzujemy pracę całej organizacji.

 • WZROST

  Umożliwiamy go i dbamy, by był ciągły. Towarzyszymy w monitorowaniu efektów.

MARKETING INTERNETOWY
Za cel stawiamy sobie dostarczenie nowoczesnych rozwiązać z zakresu marketingu internetowego, zwanego inaczej marketingiem online. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu działań dla firm z Katowic, całej Polski oraz z zagranicy, działających w zróżnicowanych branżach. Wszystkie nasze działania są przemyślane, spójnie wykonane oraz dokładnie opracowane. Kreujemy skuteczne rozwiązania , bazując na doświadczeniu, które zyskiwaliśmy podczas współpracy z różnorodnymi klientami, dla których targetem były nie tylko Katowice, ale też odbiorcy z każdego regionu.
Jako agencja interaktywna, działająca na terenie Śląska, znamy lokalny rynek i celnie diagnozujemy potrzeby naszych klientów. Znajdujemy skuteczne rozwiązania w zakresie marketingu online, niezależnie od tego w jakiej branży działa Twoja firma i na jaki rynek chcesz dotrzeć.
Marketing online to skomplikowany proces, który my chcemy ujarzmić i zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie. Pamiętaj, że prawidłowo przeprowadzona kampania powstała w oparciu o marketing online to ogromny potencjał , a my dajemy Ci możliwość wykorzystywania go do rozwoju swojej marki.
TUTAJ MOŻESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
Tutaj dzielimy się wiedzą. Piszemy o zagadnieniach, które wydają się nam szczególnie wartościowe i przydatne.  
ZOBACZ POZOSTAŁE

TO ZROBILIŚMY

Zajmujemy się opracowaniem strategii marketingowych, które później konsekwentnie realizujemy w praktyce. Obsługujemy social media i prowadzimy kampanie sprzedażowe zgodne z przyjętym harmonogramem działań. Projektujemy od podstaw responsywne strony www, landing page, sklepy internetowe, a także serwisy www, przygotowując autorskie teksty i grafiki. Nasze projekty optymalizujemy pod kątem celów marketingowych klienta, zgodnie z najnowszymi trendami UX i UI. Wprowadzamy zmiany w kierunku poprawy konwersji - oferujemy pełne wsparcie techniczne. Nasza agencja interaktywna posiada też swój autorski system CMS. Nakręca nas energia śląskiego miasta, jakim są Katowice.
Liczby, które wskazują na nas
 • ZREALIZOWLIŚMY
  KAMPANII
 • PRZEPROWADZILIŚMY
  SZKOLEŃ
 • URUCHOMILIŚMY
  HARMONOGRAMÓW KOMUNIKACJI
 • OBSŁUŻYLIŚMY
  KLIENTÓW
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies