Chcesz podzielić się swoją wiedzą lub przemyśleniami, a może prowadzisz własny biznes? WordPress zdecydowanie sprosta Twoim potrzebom. Niezależnie od tego, czy chcesz wdrożyć bloga, czy sklep internetowy, WordPress z całą pewnością sprosta Twoim potrzebom. Potrzebujesz rozwiązania szytego na miarę? Dzięki otwartości oprogramowania możliwe jest stworzenie dowolnego dedykowanego rozwiązania uwzględniającego Twoje indywidualne potrzeby.

Zobacz nasze realizacje

 

O CMS i WordPress ogólnie

Jeszcze kilkanaście lat temu stworzenie strony internetowej wiązało się ze żmudnym i czasochłonnym programowaniem w kodzie. Pierwsze systemy CMS, umożliwiające edycję zawartości stron przez użytkowników serwisów internetowych, a nie tylko przez programistów, pojawiły się w latach 90. XX wieku. Otwarte, ogólnodostępne systemy zarządzania treścią pojawiły się dopiero po 2000 roku. Początkowo zakres ich użycia był dość ograniczony, ale z czasem funkcje i działanie znacznie rozbudowano, a interfejsy dostosowano do potrzeb i możliwości zwykłych użytkowników.

WordPress powstał w 2003 roku, a obecnie korzysta z niego ponad 60 milionów serwisów internetowych.

 

 

Korzyści

System dostępny jest za darmo, a jego instalacja prosta. Dzięki mechanizmowi zarządzania rolami użytkowników istnieje możliwość definiowania ról użytkowników i przyznawania im konkretnych zestawów uprawnień, dzięki czemu każdy użytkownik ma możliwość zmiany i edycji wyłącznie tych treści, za które odpowiada.

 

Personalizacja

WordPress jest systemem otwartym, dzięki temu zrzesza wokół siebie ogromną społeczność, która nieustannie tworzy nowe moduły (obecnie ponad 57 tys.) rozszerzające standardowe możliwości systemu, dzięki którym można niemal dowolnie dostosować stronę do własnych potrzeb.

 

Prostota obsługi

Dzięki wbudowanemu edytorowi wizualnemu, możliwe jest tworzenie treści oraz całych elementów strony bez znajomości języków tj. HTML, CSS, JavaSctipt, czy PHP. Wystarczy kilka kliknięć myszką, aby wprowadzić drobne modyfikacje, a dzięki edytorowi treści przypominającego popularny edytor tekstu, tworzenie treści jest nie tylko proste co przyjemne.

 

Call to action

Nie chcesz samodzielnie zajmować się instalacją i konfiguracją systemu, a może szukasz dedykowanego rozwiązania? Napisz do nas i skorzystaj już dziś z wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszego zespołu.