TWORZENIE STRON

Czy Twojej firmie lub instytucji potrzebna jest dobra strona internetowa? Z całą pewnością tak! Musisz wiedzieć, że obecnie większość osób przed dokonaniem zakupu czy skorzystaniem z jakiejkolwiek usługi szuka najlepszych ofert właśnie w sieci. Co więcej, profesjonalna witryna www stanowi też wizytówkę każdego podmiotu i odgrywa znaczącą rolę w kontaktach biznesowych. Jej brak jest z kolei jedną z najczęstszych przyczyn problemów ze zdobywaniem nowych Klientów i rozwojem przedsiębiorstwa. Z pewnością więc opłaca się nawiązać współpracę z dobrą firmą, zajmującą się tworzeniem stron internetowych – taką jak nasza agencja interaktywna Punkt Krytyczny!

Wiele osób myśli, że witrynę online dla firmy czy sklepu internetowego stworzyć może prawie każdy. I oczywiście jest w tym trochę prawdy! Warto jednak pamiętać, że nie każdy projekt będzie w praktyce spełniał swoją funkcję. Prawdziwą sztuką jest bowiem przygotowanie takiej strony, która będzie łączyć co najmniej pięć kryteriów.

  • Optymalizacja – gwarantująca sprawne działanie na wszystkich typach urządzeń i w różnych wariantach sprzętowych.
  • Przejrzystość – pozwalająca każdemu odwiedzającemu na szybkie zapoznanie się z ofertą i bezproblemowe korzystanie z wszystkich funkcjonalności.
  • Spójność wizualna – mająca kluczowe znaczenie dla odbioru danej strony przez osoby wchodzące na stronę oraz skojarzenie jej w przyszłości
  • Atrakcyjność treści – które z jednej strony muszą zainteresować odbiorcę, a z drugiej przekazać w jasny i zrozumiały sposób kluczowe informacje o ofercie czy możliwościach firmy.
  • Bezpieczeństwo – zarówno samej witryny, jak i przeprowadzanych za jej pomocą transakcji. Jest to szczególnie ważne w przypadku tworzenia sklepów online.

Tylko połączenie wszystkich tych elementów sprawi, że strona www firmy czy sklepu internetowego będzie nie tylko istnieć, ale też realnie przekładać się na funkcjonowanie Twojej działalności. Zaniedbanie któregoś z nich jest z kolei najprostszą drogą w kierunku problemów, gdyż nieatrakcyjna, błędnie zoptymalizowana, niespójna i źle zabezpieczona witryna nie tylko nie ściągnie nowych, ale też może odstraszyć stałych Klientów.

RESPONSYWNE STRONY WWW

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

A dlaczego warto powierzyć stworzenie strony internetowej katowickiej agencji Punkt Krytyczny? Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy zespołem, który ma niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz chęć do poszukiwania nowych i nieszablonowych rozwiązań. Korzystające z naszych usług marki, instytucje i sklepy internetowe mają po gwarancję, że przygotowane przez nas rozwiązania będą wyróżniać się w tłumie – co często jest decydujące z punktu widzenia odbiorcy. Co więcej, staramy się też, by każda tworzona strona internetowa maksymalnie odpowiadała charakterowi i potrzebom danego zleceniodawcy i wyróżniała go na tle konkurencji w wyszukiwarce. Serdecznie zapraszamy do kontaktu firmy z Katowic oraz innych miejsc w Polsce!

Chcesz dowiedzieć się, co dotychczas zrobiliśmy? Zobacz

Szybki kontakt

Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.

karolina@punktkrytyczny.pl
(+48) 668-413-222
ul. Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
NIP: 9542477677 REGON: 241182750