TAK SIĘ TO ROBI
Projektowanie i tworzenie stron internetowych to istotne działania, wpływające na zasięg promocji i świadomości danej marki. Sklepy internetowe są natomiast istotną platformą, zachęcającą klientów do realnych działań. Tworzenie skutecznych rozwiązań na strony internetowe to jeden z głównych obszarów działań naszej katowickiej agencji. Cieszymy się natomiast, że Katowice to tylko jedno z licznych miast, w których możemy działać.
Tworzymy sklepy internetowe oraz responsywne strony WWW, będące atrakcyjną wizytówką Twojej firmy w Internecie. Projektowanie stron WWW to również copywriting, identyfikacja wizualna i projektowanie graficzne w oparciu o stałą optymalizację i wprowadzanie zmian w kierunku poprawy konwersji. Tworzenie stron internetowych i sklepów dla firm z Katowic i całej Polski pozwoliło nam nawiązać strategiczne partnerstwa oraz zdobyć niezbędne doświadczenie w prowadzeniu projektów i projektowania sklepów w świecie online.
 • ANALIZA

  Zaczynamy od audytu możliwości i potrzeb. Oddzielamy rzeczy najważniejsze od mniej istotnych. Gromadzimy potencjał.

 • STRATEGIA

  Zmiany wprowadzamy konsekwentnie i rozsądnie. Lubimy porządek. Systematyzujemy pracę całej organizacji.

 • WZROST

  Umożliwiamy go i dbamy, by był ciągły. Towarzyszymy w monitorowaniu efektów.

STRONY WWW I SKLEPY INTERNETOWE
Projektowaniem witryn WWW i sklepów internetowych zajmujemy się profesjonalnie i kompleksowo. Jako agencja marketingowa z Katowic wykonaliśmy sporą ilość stron WWW i sklepów internetowych dla przedsiębiorców, działających na rynku lokalnym. Dzięki tej współpracy udało nam się poszerzyć krąg kontaktów, otwierając się na klientów z całej Polski (Katowice i inne miasta) i z zagranicy.
TUTAJ MOŻESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
Tutaj dzielimy się wiedzą. Piszemy o zagadnieniach, które wydają się nam szczególnie wartościowe i przydatne.  
ZOBACZ POZOSTAŁE

TO ZROBILIŚMY

Zajmujemy się opracowaniem strategii marketingowych, które później konsekwentnie realizujemy w praktyce. Obsługujemy social media i prowadzimy kampanie sprzedażowe zgodne z przyjętym harmonogramem działań. Projektujemy od podstaw responsywne strony www, landing page, sklepy internetowe, a także serwisy www, przygotowując autorskie teksty i grafiki. Nasze projekty optymalizujemy pod kątem celów marketingowych klienta, zgodnie z najnowszymi trendami UX i UI. Wprowadzamy zmiany w kierunku poprawy konwersji - oferujemy pełne wsparcie techniczne. Nasza agencja interaktywna posiada też swój autorski system CMS. Nakręca nas energia śląskiego miasta, jakim są Katowice.
Liczby, które wskazują na nas
 • ZREALIZOWLIŚMY
  KAMPANII
 • PRZEPROWADZILIŚMY
  SZKOLEŃ
 • URUCHOMILIŚMY
  HARMONOGRAMÓW KOMUNIKACJI
 • OBSŁUŻYLIŚMY
  KLIENTÓW
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies