INFORMACJE O SZKOLENIACH

Wiedza, uzyskana od praktyków najskuteczniej inspiruje i ukazuje możliwości rozwoju. Pracowaliśmy z wielkimi korporacjami, startupami, specjalistami ds. marketingu, organizacjami rządowymi, sektorem ngo i właścicielami mikro-, małych i średnich firm. Szkolimy pojedyncze osoby, całe działy, a nawet wszystkich pracowników firmy.
 • Marketing internetowy

  Szkolenie marketing internetowy pozwoli Ci zapoznać się z wielopłaszczyznowym ujęciem komunikacji internetowej. Dowiesz się czym jest skuteczna komunikacja i jak zwiększyć sprzedaż.

  ZOBACZ
 • Marka rekrutera

  Celem szkolenia jest poznanie kanałów Social Media, które rekruter jest w stanie efektywnie wykorzystać w komunikacji z potencjalnymi kandydatami oraz konsekwentne tworzenie marki rekrutera.

  ZOBACZ
 • Personal Branding

  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników szkolenia z tematem marki osobistej na rynku pracy. Określisz swoje mocne i słabe strony, określisz cele, które pozwolą aktywnie działać na rynku pracy.

  ZOBACZ
 • Social media dla firm

  Szkolenie pozwoli zrozumieć Ci czym są social media i jak się w nich poruszać, aby osiągnąć strategiczną przewagę konkurencyjną. Praktyczny przewodnik to zbiór wskazówek i rozwiązań dla Twojej firmy.

  ZOBACZ
 • Facebook w praktyce

  Szkolenie zostało pomyślane jako wsparcie dla firm, które nie potrafią odnaleźć się w świecie ciągle aktualizowanego FB. Mają przy tym założone konto na FB lub poważnie rozważają jego utworzenie.

  ZOBACZ
SZYBKI KONTAKT
Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.
NEWSLETTER
Wprowadź poniżej adres e-mail. To nic nie kosztuje!

(+48) 668-413-222

ul. Mickiewicza 10 40-092 Katowice

NIP: 9542477677

REGON: 241182750

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies