TO ROBIMY

Wykonujemy pracę u podstaw: odczytujmy potrzeby konsumentów i badamy jak lepiej do nich dotrzeć. Tworzymy strategie komunikacji marek i konsekwentnie wprowadzamy je w życie. Celem zawsze jest jasny i atrakcyjny dla odbiorów przekaz. Znamy się na brandingu, content marketingu i social mediach. Prowadzimy projekty od fazy koncepcyjnej, poprzez projektowanie graficzne i copywriting, aż po tworzenie gotowych stron WWW oraz rozwiązań dla social mediów.

01

Analiza

Zaczynamy od audytu możliwości oraz potrzeb. Oddzielamy rzeczy najważniejsze od mniej istotnych. Poszukujemy lepszych rozwiązań. Gromadzimy potencjał.

02

Strategia

Zmiany wprowadzamy konsekwentnie i rozsądnie. Lubimy porządek i dbamy o to, by każda strategia generowała wartość dla organizacji. Budujemy i systematyzujemy wizerunek marki.

03

Wzrost

Umożliwiamy go dbamy, by był ciągły. Towarzyszymy w monitorowaniu efektów przeprowadzonych działań marketingowych. Analizujemy dane i wyciągamy wnioski.

Tworzymy strategie komunikacji i pokazujemy markę wszędzie tam, gdzie są jej konsumenci. Opracowujemy plan na spójną promocję marki w Internecie. Prowadzimy kampanie o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Nasze działania są przemyślane, spójne oraz dokładnie opracowane. Z nami Twoja firma zyskuje plan, pozwalający na wypromowanie własnej marki, produktów bądź usług wśród pożądanej grupy odbiorców.

Strategia marki

Chcesz wypromować firmę w Internecie? Z nami to możliwe!

Prowadzimy profile firmowe na kanałach takich jak: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter czy YouTube. Dbamy o kompleksowe przygotowanie profilu w oparciu o najnowsze trendy i możliwości. Angażującą i atrakcyjną komunikacją budujemy społeczność, skupioną wokół Twojej marki. Projektując komunikację korzystamy z naszej interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu psychologii, socjologii, trendów konsumenckich, strategii oraz nowych technologii.

Tworzymy skuteczne i efektywne reklamy online. Kompleksowe kampanie reklamowe kierujemy przede wszystkim na sprzedaż produktów i usług Twojej marki. Zintegrowane i spójne działania marketingowe pomogą Ci w realizacji sprzedaży e-commerce. Kładziemy nacisk na personalizację komunikatów, tak aby były one dopasowana do różnych grup docelowych. Wiemy czego oczekują Twoi klienci. Tworzymy niezwykłe komunikaty.

Tworzymy sklepy internetowe oraz responsywne strony WWW, będące atrakcyjną wizytówką Twojej marki w Internecie. Tworzenie użytecznych rozwiązań na strony internetowe to jeden z głównych obszarów działań naszej agencji. Projektowanie stron WWW, to nie tylko dobrze zaprojektowana ścieżka użytkownika atrakcyjność oraz spójność wizualna, to również copywriting oraz optymalizacja w kierunku poprawy konwersji.

Naszych grafików cechuje solidność i rzetelność prawdziwego rzemieślnika. Posiadamy wiedzę o grafice użytkowej, potrafimy posługiwaćsię zaawansowanymi narzędziami oraz wiemy, w którym kierunku zmierzają światowe oraz lokalne trendy. Znamy zasady dobrego designu. W projektowaniu poszukujemy prostoty oraz wyrazistego komunikatu. Stworzymy graficzny charakter oraz niepowtarzalny styl Twojej marki.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę? Wypełnij brief

Szybki kontakt

Zmieniamy się tak, jak zmienia się Internet. Trzymaj rękę na pulsie i zapisz się do naszego newslettera. Nie rozsyłamy spamu, kontaktujemy się wyłącznie w ważnych sprawach.

karolina@punktkrytyczny.pl
(+48) 668-413-222
ul. Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
NIP: 9542477677 REGON: 241182750