To Myślimy - Punkt Krytyczny - Czytaj naszego bloga
wyróżnienie top 100 of poland 2021

Employer Branding – Kluczowy element budowania wizerunku pracodawcy

Atrakcyjny wizerunek pracodawcy ma kluczowe znaczenie dla przyciągania i zatrzymywania najwyższej jakości specjalistów. Employer branding, czyli budowanie wizerunku pracodawcy, stało się nieodłącznym elementem strategii rekrutacyjnych w firmach na całym świecie. Czytając ten artykuł, dowiesz się jakie są elementy skutecznego employer brandingu.

Czytaj więcej...

TikTok – Czy warto inwestować w ten kanał komunikacji i jak to zrobić?

TikTok to aplikacja, której popularność nieustannie rośnie. Czym dokładnie jest i dlaczego stała się aż tak popularna w krótkim czasie? Czy można ją wykorzystać z powodzeniem w działaniach marketingowych? W tym artykule zebraliśmy wiedzę, która podpowie Ci jak Twoja marka może skorzystać na działaniach na TikToku i czy warto zacząć działać na tym medium.

Czytaj więcej...

Zielony marketing – kluczowy trend w marketingu 2022

Zielony marketing, albo inaczej eco marketing to najszybciej rozwijający się trend w marketingu. W związku z coraz większą świadomością społeczeństwa o ochronie środowiska, zmieniają się również oczekiwania konsumentów wobec firm. Wszystko co musisz wiedzieć.

Czytaj więcej...

Green marketing – jakie przynosi korzyści?

W czasach coraz większej uwagi zwróconej na odpowiedzialność społeczną marek, green marketing ma szczególne znaczenie w budowaniu wizerunku i sentymentu marki. Warto jednak w pierwszej kolejności dobrze przemyśleć i zaplanować tego typu działania.

Czytaj więcej...

Co to jest Landing Page?

Co to jest Landing Page i jak można go wykorzystać w budowaniu kampanii? Jak wykorzystać potencjał strony docelowej by osiągać cele biznesowe? Czego potrzebujesz by stworzyć landing page? Dowiesz się tego wszystkiego z naszego artykułu.

Czytaj więcej...